top of page

Ismena Warszawska

Ismena Warszawska to autorska marka luksusowej odzieży damskiej stworzona przez Ismenę Warszawską, dyplomowaną krawcową, stylistkę i projektantkę mody. Marka słynie z kreacji wydobywających piękno kobiecej sylwetki, łączących w sobie szyk i elegancję z nutką nowoczesności.

Wszystkie ubrania Ismena Warszawska są szyte z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. Marka stawia na ponadczasowe kroje i uniwersalne kolory, które można nosić przez cały rok.

Ismena Warszawska ubiera kobiety pragnące poczuć swoją kobiecość i zmysłowość. Kobiety marki to kobiety świadome, niezależne i ceniące wysoką jakość.

Historia marki

Ismena Studio powstało z pasji do projektowania. Ismena Warszawska, założycielka marki, od zawsze interesowała się modą. Już jako nastolatka tworzyła własne stroje i komponowała stylizacje.

Pierwsze projekty Ismeny Warszawskiej powstawały dla znajomych i rodziny. Z czasem projektantka zaczęła otrzymywać coraz więcej zamówień, co skłoniło ją do założenia własnego butiku.

Ismena Studio szybko zdobyło popularność wśród kobiet ceniących unikalny styl i wysoką jakość. Marka prezentowała swoje kolekcje na licznych pokazach mody i w prestiżowych magazynach.

Dziś Ismena Studio jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek modowych. Ubrania marki noszą gwiazdy i celebrytki, a butik Ismeny Warszawskiej w Gdyni jest obowiązkowym punktem na mapie modowej Polski.

Wizja marki

Ismena Warszawska ubiera kobiety pragnące poczuć swoją kobiecość, zmysłowość i siłę. Marka stawia na kobiety świadome swojego stylu i pragnące wyrazić siebie poprzez modę.

Ismena Warszawska chce tworzyć ubrania, które są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i wygodne. Marka stawia na ponadczasowe kroje i wysoką jakość materiałów, aby kobiety mogły cieszyć się swoimi ubraniami przez długi czas.

O nas

Polityka prywatności

Kontakt

Regulamin

Obsługa klienta

Facebook

Jak dbać o odzież

Instagram

Dostawa i płatność

LinkedIn

Zwrot i wymiana

Newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

bottom of page